2017-09-07 17:31:10

Naujas treniruočių grafikas 2017 - 2018 metams

 

 

IŠBANDYMŲ STOVYKLOS

ASMENS SAVYBIŲ IŠBANDYMO STOVYKLOS

 

Daugelis drąsių vaikinų pasvarsto apie tikro vyriškumo mokyklą, tačiau taip ir nepasiryžta praeiti realių išbandymų karinėse atrankose. Tuo tarpu save vandindami (tyliai viduje, o dažnai ir garsiai) tikrai bebaimiais vyrais, realiai neturi pagrindo būti tikri, kad jie tokie ir yra. Išties sunku būti pasiruošusiems bet kokiam netikėtumui, kai jie tiesiog niekada neužklumpa!

 

testai.JPGStovykla skirta tiems - jaunuoliams, vyrams ir moterims, sportininkams ir ne tik – kurie nori kelioms dienoms iškeisti komfortišką aplinką į iššūkius ir pažinti savo psichinių galimybių ribas stresinėse situacijose, iš šalies pažvelgti į savo asmenybę – charakterio bruožus, asmenybės struktūrą, elgsenos modelį neapibrėžtumo sąlygomis, reikalaujančiomis greito sprendimo, ryžto ar drąsos. Sukuriamos situacijos yra netikėtos, joms neįmanoma pasiruošti – todėl save pažinsite beveik realiomis aplinkybėmis.

 

Stovyklos užduotys ir metodikos iš anksto neatskleidžiamos, tačiau dalyviui paliekama teisė bet kuriuo momentu atsisakyti atlikti užduotį.

Atlikimas vertinamas balais nuo 0 (neatlikta) iki 10 (puikiai atlikta).

naktine uzduotis.JPG Užduotys – tai sukurtos situacijos, kurios reikalauja pasiryžimo, greito sprendimo, psichinio stabilumo, orientacijos erdvėje. Jos paruoštos naudojant specialios paskirties karių ruošimo metodikomis, įvairiais psichologiniais testais nustatomas asmenybės portretas, mentaliniai gebėjimai, loginis mąstymas, dėmesio koncentracijos lygis, pastabumas ir kt.

 

Stovyklos rengiamos 3 skirtingų sudėtingumo lygių – nuo paprasčiausios „PATIKROS“, sunkesnių „IŠBANDYMŲ“ iki sudėtingiausios „ATRANKOS“.

DSCN6248.JPG

 

Dabar organizuojama „IŠBANDYMŲ“ stovykla Rūdninkuose, kuri trunka nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio 14 val. Tikslus pradžios laikas, būtini daiktai ir susitikimo vieta nurodoma tik dalyviams. Gyvename gamtoje, prie upės, maistą ruošiame ant laužo. „IŠBANDYMŲ“ stovykloje nebus tikrinami fiziniai – jėgos, ištvermės – gebėjimai. Joje nėra aukštų sveikatos būklės reikalavimų.

 

Pradžia tokia: priimamas sprendimas dalyvauti, sutariama data, užpildoma anketa, pasirašoma sutartis, nuvykstama į sutartą vietą, įrengiama stovyklavietė, supažindinama su taisyklėmis – ir prasideda veiksmas, kurį prižiūri 2 instruktoriai. Visos užduotys yra įveikiamos ir išbandytos pačių instruktorių.

Vietovės nuotraukas galite pažiūrėti ČIA.

Buvusios stovyklos momentus galite peržiūrėti ČIA.

Pabaigoje pateikiami įvertinimai, įteikiami diplomai ir suvenyrai.


vaidas@jeetkune-do.lt
Mobil. tel. 8 687 47261 
 

Norinčiojo dalyvauti stovykloje būtinoji anketa - SPAUSTI ČIA.