2017-09-07 17:31:10

Naujas treniruočių grafikas 2017 - 2018 metams

 

 

Kursai

Jeet Kune Do kovos meno pažinimo kursas (6 užsiėmimai)

Vilniaus Jeet Kune Do kovos menų studija, kurioje treneris Vaidas Arvasevičius, vadovaudamasis gairėmis, nurodytomis jam mokytojo Octavio Quintero, supažindina su Bruce Lee gyvenimo ir kovos kelio filosofija.

Bruce Lee sukurta kovos ir gyvenimo filosofija Jeet Kune Do, pagrindiniai akcentai, koviniai principai, fiziologija, psichologija, moralės ir sąmoningumo, valios rengybos samprata. Dalyvauti gali bet kokio amžiaus vyrai ir moterys, jaunuoliai ir vaikai. Visą kursą sudaro 8 treniruotės po 1,5 val. Pabaigoje įteikiami pažymėjimai.

 

JKD - tai principais paremtas treniravimosi procesas, siekiant maksimalių Jeet Kune Do_Vilnius_150.jpg galimybių individualiai išreikšti savo kūną kovoje, nesilaikant jokių apribojimų.

 

Tai kovos ir gyvenimo meno filosofija, kuri siūlo puoselėti laisvę nuo konkrečių stilių ir neapsiriboti įvairių technikų siūlomais veiksmais ar taisyklėmis.

Jeet Kune Do tikslas - kuo efektyviau ir greičiau nugalėti priešininką. Tai siekis maksimaliai išreikšti savo kūno ir proto galimybes bet kokiomis aplinkybėmis.

Treniruočių metu didžiausias dėmesys skiriamas reakcijai, judesių koordinacijai, dideliam veiksmų greičiui bei tikslumui. Mokomės vertinti iškilusį pavojų, gintis greitai ir ryžtingai.

 

 

Kurso kaina - 100 Eur, 6 treniruotės. Dėl laiko ir dienų tariamės individualiai, kai susirenka norinčių grupė.