2017-09-07 17:31:10

Naujas treniruočių grafikas 2017 - 2018 metams

 

 

Vaikams

(Kovos menai mažiesiems)

Tėveliams- sudėtingai.

Su kuo gi jiems kovoti, kai dar tik penkti metukai suėjo? Na taip, jiems reikia ruoštis kovoms, kai sueis dvidešimt penkti...

Svarbiausia, ką turi suprasti jaunuolis (berniukas), kad jo didžiausia kova laukia su jo paties ydomis ir charakterio savybėmis, kurios trukdys (arba jau trukdo) kurti ir puoselėti tinkamus santykius gyvenime. Santykius su žmonėmis per pareigą, atsakomybę, globą, nuolankumą ir tarnystę. Taip, tarnystę – visi mes turime veikti gyvenime tik kitų labui, o ne savo naudai. Tik šiuo keliu einant mes gausime atlygį, kurio nusipelnėme. Apie pastarąjį net ir galvoti nereikės.

Kol mažojo kovotojo intelektas dar nesustiprėjęs ir negali suvaldyti troškimų, norų ir emocijų taršomo proto, pats laikas jį užimti fizine veikla ir nukreipti troškimus į pirmuosius siekius. Tačiau to neužteks. Berniuko vyriškumas – tai gebėjimas atsisakyti, susivaldyti, globoti, kovoti bei priimti tinkamus sprendimus. Tam reikalinga valia, kuri vystosi per asketiškumą – atsisakymą, atsiribojimą, atsižadėjimą. Juk renkantis profesiją jam kažkada teks atsisakyti gundančių pasiūlymų ir tiesiog išjausti, ką jam iš tiesų lemta gyvenime veikti. Ir veikti su malonumu kitų labui!

Maži žmonės – mažos askezės. „Šiandien aš nepaprašysiu mamos, kad nupirktų saldainį“ arba „šiandien aš nevalgysiu šito saldainio“. Per sunku? Pradėkite dar nuo mažesnio. Nesustokite – berniukas neišauga vyru savaime – jo psichika turi būti grūdinama adekvačiai jo amžiui.

O kam visa tai? Sunkiu metu visa šeima remsis į vyrą, kuris drąsiai priims visas negandas, nesėkmes, tvarkysis su jomis pagal to momento išgales ir nenuleis rankų, verkšlendamas, kad ne viskas nuo jo priklauso, arba niekas nuo jo nepriklauso. Rezultatas – tikrai nepriklauso, tačiau pasirinkimas veikti – tai stipraus žmogaus valios išraiška!

Tėveliams paprastai.jeetkunedo_vaikams.jpg

Kovos menai – viena iš daugelio galimybių ugdyti berniukus vyrais, jeigu per treniruotes jie sužinos ne tik, kaip laikyti kumščius, bet ir ko jie turi išmokti, kad galėtų atlikti vyro pareigą ir prisiimti nejuokingą atsakomybę gyvenime.

Ne visi berniukai iš prigimties kariai. Nežiūrint to vyriškoji prigimtis skirtingais būdais leidžia pasireikšti atsakomybei ir sąmoningumui, kokia veikla gyvenime suaugęs vyras beužsiimtų. Visi atsakingi už šeimos, bendruomenės ar visuomenės globą – rūpindamiesi saugumu, sveikata, finansine gerove ar tiesiog pasūlydami savo darbinę jėgą kitų naudai.

Mūsų studijos treniruotėse vaikai atlieka fizinius pratimus jėgai, ištvermei, reakcijai bei judesių koordinacijai formuoti, žaidžia judrius žaidimus. Iš treniruotės užduotys keliasi į namus ir, pavykus, džiaugiamės mažomis, tačiau svarbiomis pergalėmis.

Taip pat mokosi technikos su tradiciniu Japonijos kovos menų ginklu „nunchaku“. Gauna treniruotėms skirtą nuosavą „nunchaku“.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad treniruotės mažiesiems Kovos menų studijoje – ne pramoga, o pradžia sunkaus darbo su savimi, kad ateityje jie galėtų eiti per sunkumus su nesibaigiančia vidine JĖGA ir ŠYPSENA!

 

Nuoširdžiai,
treneris

 

p.s treniruočių laiką galite sužinoti TVARKARAŠTYJE.